معدنی

شیر هیدرولیک

معدنی

خدمات مربوط به معدن و فروش و تعمیر لوازم حفاری معدن و ماشین آلات حفاری معدن توسط شرکت آبادگران مهدن نگین تحت مدیریت جواد سبحانی استادکار هیدرولیک و هیدرولیک کار باتجربه و متخصص در زمینه تعمیر هیدرولیک و سایر ادوات هیدرولیک انجام می گیرد.

به طور کلی معدن به مکانی اطلاق می شود که دارای انواع فلزات و سنگهای باارزش اقتصادی بالا می باشد و به دو دسته معادن سطحی و معادن زیر زمینی تقسیم می شوند. کشور عزیز ما ایران یکی از مهم‌ترین دارندگان معادن در جهان به شمار می آید. معادن زغال‌سنگ ، مواد معدنی فلزی ، شن و ماسه ، مواد معدنی شیمیایی و نمک مهمترین معادن موجود در ایران هستند . معادن در خود کفایی صنعتی ، ایجاد اشتغال مولد و افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه یک کشور ، نقش بسیار تعیین کننده ای دارند. به ویژه در شرایط فعلی که کشور با تحریم های جدی دست و پنجه نرم می کند ، سرمایه گذاری در بخش معدن می تواند در رشد اقتصادی کشور بسیار جدی و راهبردی باشد.

پس از اکتشاف معدن ، جهت استخراج مواد معدنی نیازمند همکاری مهندسان و متخصصان رشته های مهندسی نظیر عمران ، مکانیک ، برق ، شیمی و زمین شناسی می باشد .

خدمات معدنی شامل کلیه خدمات مربوط به اکتشاف و استخراج مواد معدنی ، طراحی ، ساخت ، تجهیز و بهره برداری کارخانه های فرآوری مواد معدنی و… می باشد.

تهیه و تعمیر و نگهداری انواع دستگاه های بارکننده ( شاول ، بیل مکانیکی و حمل کننده ، انواع تراک ( دامپ تراک بلاز ) و کامیون ) در سراسر میهن عزیزمان توسط شرکت آبادگران نگین معدن قابل ارائه می باشد .

شرکت آبادگران معدن نگین متخصص در راه اندازی و سرویس ماشین آلات حفاری ،  لوازم حفاری معدن ، ماشین آلات پردازش سنگ ، ماشین آلات شن و ماسه ، ماشین آلات راه سازی و صنعتی ، تعمیر و نصب انواع ماشین آلات cnc ، یدکی ماشین آلات حفاری ، تامین تجهیزات حفاری ، تهیه و واردات تجهیزات معدنی و …

عملکرد ماشین آلات معدنی ارتباط مستقیم به قابلیت اطمینان تجهیزات استفاده شده ، محیط عملیاتی ، کیفیت نگهداری ، فرایند عملیاتی ، تخصصِ فنی معدن چیان و… دارد. در این راستا اجرای تعمیرات و تعویض‌های پیش‌گیرانه و پیش‌بینانه به عنوان مؤثرترین راه حل جهت پیشرفت بهینه کار و سلامت تجهیزات و ابزارآلات معدنی توصیه می شود. چرا که باعث کاهش هزینه های ناشی از صرفه جویی آسیب ندیدن ماشین آلات شده و از افت یا قطعی کار خطوط جلوگیری می شود .

 

لوازم حفاری معدن

ماشین آلات حفاری معدن

این مطلب را به اشتراک بگذارید