جرثقیل

جرثقیل


شرح پروژه

جرثقیل برای جابجایی بار در انبارها و سالن‌های صنعتی کاربرد دارد.

شرکت آبادگران معدن تولید کننده جرثقیل ، هیدرولیک جرثقیل با بهترین تجهیزات و خدمات پس از فروش ، تهیه و توزیع و تعمیر انواع پمپها و قطعات هیدرولیک ، هیدرولیک معدنی ، هیدرولیک صنعتی  ، هیدرولیک راه سازی ، پمپ هیدرولیک ، شیر هیدرولیک  ، جک هیدرولیک ، فروشنده هیدرولیک ، لوازم حفاری معدن ،کارتریج سان ، دامپ تراک بلاز  ، تعمیرکار هیدرولیک جرثقیل

کمپانی MANITOWOC یکی از شرکتهای بنام در این عرصه است ، که تولیدات خود را در غالب 4 دسته ارائه می نماید .

1) جرثقیلهای متحرک یا تلسکوپی.

2) جرثقیلهای بوم تراک .

3) جرثقیلهای تاورکرین .

4) جرثقیلهای زنجیری که از هیدرولیک بسیار قوی در مبحث هیدرولیک جرثقیل برخوردار است .

شرکت کارخانجات XCMG چین نیز بیش از نیم قرن سابقه دارد ، و در حال حاضر رتبه پنجم را در زمینه کیفیت و میزان تولید در دنیا دارد . این شرکت با کمک تولید کنندگان معتبر اروپایی ، امریکایی اصول طراحی و ساخت انواع جرثقیلهای سنگین را در چین بوجود آورده است و در شهرهای شوجو ، شانگهای و نانجینگ در حال نوآوری در تولید محصولات جدید بوده است .

شرکت تادانو(TADANO) نیز یکی از سازندگان ماشین آلات سنگین از جمله انواع جرثقیلها است این شرکت ژاپنی نیز سابقه ای حدود 60 سال دارد که اولین جرثقیل آن با ظرفیت دو تن تولید شده بود که امروزه ظرفیت جرثقیلهای این شرکت تا سیصد و شصت تن نیز میرسد . تولیدات این شرکت از بهترین محصولات بازار دنیا است .

با شماره تلفن : 02166398417 و تلفکس : 02166398427 و تلفن همراه : 09121223128 جهت مشاوره و استعلام قیمت می توانید تماس بگیرید.