جرثقیل

جرثقیل


شرح پروژه

جرثقیل برای باربرداری و جابجایی بار به صورت معلق در هوا در انبارها و سالن‌های صنعتی ، کارگاه ها و پروژه های عظیم عمرانی و صنعتی کاربرد دارد.

تیم تخصصی شرکت آبادگران معدن نگین زیر نظر مهندس جواد سبحانی از مجرب ترین و زبده ترین پرسنل برای جابه‌جایی های خاص همچنین مدرنیزه کردن جرثقیل های قدیمی ، تعمیرات و رفع عیب انواع جرثقیل سقفی و … استفاده می کند .

شرکت آبادگران معدن تولید کننده جرثقیل ، هیدرولیک جرثقیل با بهترین تجهیزات و خدمات پس از فروش ، تهیه و توزیع و تعمیر انواع پمپها و قطعات هیدرولیک ، هیدرولیک معدنی ، هیدرولیک صنعتی  ، هیدرولیک راه سازی ، پمپ هیدرولیک ، شیر هیدرولیک  ، جک هیدرولیک ، فروشنده هیدرولیک ، لوازم حفاری معدن ،کارتریج سان ، دامپ تراک بلاز  ، تعمیرکار هیدرولیک جرثقیل

جرثقیل های کفی : اغلب برای جابه جایی از ۳ الی ۱۵ تن به کار گرفته می شود .حمل و جابه جایی انواع کانکس ، چیلر ، دستگاه های صنعتی ، دستگاه های بیمارستانی و … توسط این جرثقیل امکان پذیر می باشد . به صرفه بودن در هزینه و زمان را می توان از محاسن این نوع جرثقیل محسوب کرد.

جرثقیل سقفی : دارای دو نوع تک پل و دو پل می باشند و جهت جابه جایی و حمل اجسام سنگین در محیط های سرپوشیده مانند سالن ها ، کارخانه ها و… کاربرد دارد .

جرثقیل موبایل یا ماشینی : بر روی زمین به دو صورت ثابت (نصب جک) و کارگاهی (متحرک با بار) کار می‌کند.

کمپانی MANITOWOC یکی از شرکتهای بنام در این عرصه است ، که تولیدات خود را در غالب 4 دسته ارائه می نماید .

1) جرثقیلهای متحرک یا تلسکوپی.

2) جرثقیلهای بوم تراک .

3) جرثقیلهای تاورکرین یا برجی

4) جرثقیلهای زنجیری که از هیدرولیک بسیار قوی در مبحث هیدرولیک جرثقیل برخوردار است .

شرکت کارخانجات XCMG چین نیز بیش از نیم قرن سابقه دارد ، و در حال حاضر رتبه پنجم را در زمینه کیفیت و میزان تولید در دنیا دارد . این شرکت با کمک تولید کنندگان معتبر اروپایی ، امریکایی اصول طراحی و ساخت انواع جرثقیلهای سنگین را در چین بوجود آورده است و در شهرهای شوجو ، شانگهای و نانجینگ در حال نوآوری در تولید محصولات جدید بوده است .

شرکت تادانو(TADANO) نیز یکی از سازندگان ماشین آلات سنگین از جمله انواع جرثقیلها است این شرکت ژاپنی نیز سابقه ای حدود 60 سال دارد که اولین جرثقیل آن با ظرفیت دو تن تولید شده بود که امروزه ظرفیت جرثقیلهای این شرکت تا سیصد و شصت تن نیز میرسد . تولیدات این شرکت از بهترین محصولات بازار دنیا است .

به طور کلی نحوه ی کار جرثقیل استفاده از انرژی برقی و مکانیکی با استفاده از قلاب و کابل حمل بود و کاربرد این ماشین های غول پیکر در پروژه های عمرانی را می توان به صورت زیر خلاصه کرد :

  • بتن ریزی برای سازه های بلند مرتبه
  • استفاده به عنوان بالابر
  • تخلیه و بارگیری مصالح و لوازم
  • کمک به اجرای اسکلت بتنی
  • برپا نمودن اسکات فلزی

با شماره تلفن : 02166398417 و تلفکس : 02166398427 و تلفن همراه : 09121223128 جهت مشاوره و استعلام قیمت می توانید تماس بگیرید.