سیل گروپ

سیل گروپ


شرح پروژه

سیل گروپ

فیبروفنر

فیبروفنر یا سیل گروپ کمپرسور

 سیل گروپ ها دارای تنوع بالایی از لحاظ سایز و اندازه می باشند .

سیل گروپ برای انواع دستگاه ‌ها نظیر بلدوزر ، لودر ، لیفتراک ، دامپتراک و انواع مختلف ماشین آلات راه سازی و معدنی مورد استفاده قرار می گیرد .

سیل گروپ یا فیبروفنر جهت آب بندی نمودن قطعات دستگاه کارایی دارد و به همین دلیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .

سیل گروپ ها انواع مختلفی دارند که اورینگ ها یکی از آن ها می باشند .نوعی آب بند به شکل دایره‌ از جنس لاستیک می باشد کاسه نمد وایتون ، پکینگ وایتون ، واشر وایتون ، گردگیر وایتون از محصولات مرتبط با وایتون می باشد . به طور کلی اورینگ ها جهت جلوگیری از نشتی بین دو سطح از جنس فلز یا غیر فلز استفاده می شوند . اصولا اورینگ از یک مقطع دایره ای الاستومریک طراحی شده است که فشرده سازی اولیه را فراهم می نماید . نیروی مورد نیاز برای فشرده کردن اورینگ نتیجه دوام و قطر مقطع آن است . کشش اورینگ برای فشرده سازی آب بند با کاهش مقطع عرضی که باعث کاهش پتانسیل اورینگ می شود تاثیر می گذارد .

یکی دیگر از انواع فیبروفنرها گردگیر ها هستند که نحوه عملکرد گردگیرها یا همان وایبرها دوطرفه بوده که مانع از وارد شدن گرد و غبار- آلودگی – شی خارجی به داخل سیلندر های هیدرولیکی می شود .

فیبروفنر یا سیل گروپ کمپرسور

فیبروفنر یا سیل گروپ کمپرسور

فروش انواع لوازم مربوط به ماین آلات حفاری ، کشاورزی و راه سازی و … ، تعمیرات تخصصی هیدرولیک انواع ماشین آلات معدنی ، حفاری ، دریایی و راه سازی و کشاورزی ، تعمیرات و راه اندازی دستگاه های حفاری و معدنی در اقصی نقاط کشور توسط جواد سبحانی استاد ادوات هیدرولیک ، در شرکت آبادگران معدن نگین