لودر


شرح پروژه

کوماتسو یکی از بزرگترین شرکت های سازنده ماشین آلات راهسازی و همچنین لوازم یدکی مرتبط با این ماشین آلات است که در شهر توکیو ژاپن واقع شده است .

لودر کوماتسو wa900 :

دو فیلتر ذره ای دیزلی ، دو توربوشارژ هندسی متغیر ، یک سیستم گردش دوباره گاز خروجی خنک شده با راندمان بالا ، ماژول های جدید کنترل موتور ، سیستم تهویه بسته محفظه موتور از ویژگی های بارز این مدل از لودر کوماتسو می باشند . این لودرهای پرقدرت با جابه جایی حجم زیادی از خاک و نخاله در مدتی کوتاه می تواند گزینه بسیار عالی برای افرادی که در زیمنه های عمرانی و ساختمانی فعالیت می کنند باشد .

لودر کوماتسو

لودر کوماتسو

لودر کوماتسو

لودر کوماتسو

راه اندازی لودر کوماتسو wa900 در محل پروژه توسط مهندس جواد سبحانی استادکار ادوات هیدرولیک ، تعمیرکار لودر کوماتسو

انجام کلیه خدمات مربوط به تعمیرات هیدرولیک انواع بیل مکانیکی کوماتسو ، لودر ، بلدوزر ، دریل واگن ، سیستم های تراک های ترکس و کاتر پیلار و… ، تعمیرات انواع دستگاه های معدنی دام تراک و شاول های بارزن و …، بازسازی سیستم هیدرولیک لودر کوماتسو A900

لودر کوماتسو WA1200-6 یکی دیگر از انواع مدل های لودر کوماتسو می باشد که با توان موتور 1765 HP از بزرگترین و توانمند ترین محصولات شرکت کوماتسو در صنعت ماشین آلات راهسازی و همچنین در معادن بزرگ جهان به شمار می رود . تجهیزات پیشرفته کنترل سیستم در اتاق راننده ، با قدرت مانور بالا و کمترین لرزش در کابین از ویژگی های این نوع لودر می باشد.

در این نوع ولدر راننده به راحتی با حرکت دست به روی اهرم کنترل کننده پاکت می تواند هر زاویه ای را به باکت لودر بدهد و این کار باعث می شود تخلیه و بارگیری برای راننده بسیار آسان شود و همینطور با این سیستم کنترل می تواند حرکت های نرم به عقب و جلو را برای دستگاه به وجود آورد و مانع ریختن مواد از پاکت لودر در تکان های شدید شود.