پمپ هیدرولیک

پمپ هیدرولیک


شرح پروژه

تعمیرات تخصصی و عیب یابی انواع جعبه فرمان هیدرولیک و پمپ های هیدرولیک شرکت آبادگران نگین معدن

پمپ هیدرولیک یکی از اصلی ترین اجزاء سیستم هیدرولیک می باشد که توان مکانیکی را که از طریق احتراق داخلی یا بوسیله موتورهای الکتریکی تامین می شود را به توان هیدرولیکی تبدیل می کند.

یکی از شاخه های هیدرولیک ، پمپ هیدرولیک است .

وسیله ای است که در یک سامانه هیدرولیک دبی ایجاد می کند. پمپ ها یکی از دو بخش اصلی محرک اولیه سامانه های هیدرولیک هستند . توان ورودی پمپ هیدرولیک از یک موتور تامین می شود و توان هیدرولیکی را به عنوان خروجی تحویل می دهد .

از پمپ های هیدرولیکی در سامانه های هیدرو دینامیکی برای مثلا انتقال آب آشامیدنی یا آبیاری و یا انتقال آب فاضلاب یا گرداندن آب سرد و گرم در سامانه ها برای خنک کاری و انتقال مواد شیمیایی ، اسیدی و بازی استفاده می شود البته از این پمپ ها ممکن است برای انتقال مواد جامدی مانند گرد و غبار ، پودر و شن نیز استفاده شود .

شرکت آبادگران نگین معدن ارائه دهنده کلیه قطعات و تعمیرات قطعات هیدرولیک ، انواع وینچ های هیدرولیک ، کارتریج سان SUN ، جک های دوطرفه هیدرولیکی ، انواع پمپ هیدرولیک ، پمپ های هیدرولیک برقی ، پمپ های هیدرولیک باطریی ، پمپ های هیدرولیک دستی و شیر آلات هیدرولیک ، جک هیدرولیک ، شیر هیدرولیک کنترل ، جهت و کلیه خدمات مربوط به فروش هیدرولیک و تعمیرکار هیدرولیک آمادگی همکاری و ارائه خدمات را در پهنای گیتی کشورمان دارد .

پمپ هیدرولیکk3v

پمپ هیدرولیکk3v