کارتریج سان

کارتریج سان


شرح پروژه

کارتریج سان sun

سوپاپ سان sun

فروشنده کارتریج سان SUN

شیر هیدرولیک کارتریج سان SUN

کارتریج سان

شرکت آبادگران معدن نگین فعالیت خود را از سال 1369در زمینه تعمیرات هیدرولیک ، لوازم حفاری معدنی ، حفاری ، راه سازی ، کشاورزی و دریایی و اعزام تعمیرکار هیدرولیک و فروشنده هیدرولیک و…توسط مهندس جواد سبحانی مدیر عامل محترم این مجموعه آغاز نمود.

با گسترش فعالیت خود در زمینه فروش لوازم حفاری معدن و کارتریج سان ابعاد وسیع تری در زمینه هیدرولیک به بازار ارائه نمود .

اعزام تعمیر کار هیدرولیک در محل و فروشنده هیدرولیک و لوازم حفاری معدن اعم از مته ، سرمته و … تعمیرکار هیدرولیک ، دامپ تراک بلاز و همچنین فروش کارتریج سان از خدمات قابل ارائه توسط شرکت است . باتوجه به اهمیت مقدار فشار در مدار هیدرولیک و رابطه مستقیم آن با توان خروجی ، نیازمند کنترل دقیق میزان فشار روغن برای دستیابی به توان و نیروی خروجی مطلوب در عین حفاظت از اجرای آن اعم از پمپ هیدرولیک و… در مقابل تنش های غیر مجاز فشار می باشیم .

شرکت سان شیرهای کارتریج سان ساخت خود را به چهار بخش تقسیم نموده که هرکدام دارای کاربردهای مشخص در مدار هیدرولیک می باشند. تقسیم بندی شیر های فشنگی کنترل فشار تولیدی کارتریج سان شامل:

1) شیر فشنگی ترتیبی سان

2) شیر کاهنده / آزادکننده فشار کارتریجی سان

3) شیر کاهنده فشار کارتریجی سان

4) شیر فشار شکن کارتریجی سان یا شیر اطمینان کارتریجی شیر هیدرولیک .

کارتریج سان از محصولات قابل ارائه توسط شرکت آبادگران معدن نگین می باشد.

ارائه انواع سری های کارتریج ولو ساخت آمریکا با کیفیت منحصر به فرد ، راندمان بالا و طول عمر بالا ، تنوع عالی در سایزها و ابعاد مختلف مورد نیاز کاربران در تولید این شیر آخرین تکنولوژی دنیا در خط تولید آن دیده شده است به همین دلیل کیفیت و دوام و طول عمر آن زبان زد کلیه مصرف کنندگان است .

انواع سری های کارتریج سان ، طراحی کامپکت برای سیستم های پیچیده و بسیار ایمن و دقیق است .

شما میتوانید جهت خرید و یا مشاوره در خصوص کارتریج سان ، لوازم حفاری معدن ، تعمیرکار هیدروموتور ، تعمیرکار هیدرولیک ، دامپ تراک بلاز با شماره تلفن های :02166398417 و تلفکس :02166398427 و شماره تلفن همراه:09121223128 –09361223128 بصورت شبانه روز تماس حاصل نمایید.

سفارشات ابتدا دمونتاژ گردیده و توسط کارشناس مربوطه بازدید و معاینه می شود و در صورت امکان کار اعم از تعمیرات و بازسازی و … پیش فاکتور صادر میگردد و پس از انجام کار حتی در صورت نیاز کارشناس و نیروی ماهر به محل پروژه اعزام می گردد.

کلیه تعمیرات و اقدامات با ضمانت تحویل مشتری می گردد آقای جواد سبحانی با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه هیدرولیک و تعمیرات هیدرولیک درصورت نیاز مشخصاً اقدام به بازدید و معاینه و عیب یابی در کوتاه ترین زمان ممکن می نماید.

ارائه محصولات کارتریج سان و دامپ تراک بلاز نیز از جمله زمینه های فعالیت شرکت آبادگران معدن نگین می باشد . هیدرولیک ، ملزومات هیدرولیک ، پمپ هیدرولیکی ، قطعات هیدرولیکی ، پمپ پیستونی  هیدرولیکی ، پمپ پیستونی هیدرولیکی شعاعی فشار بالا ، پمپ هیدرولیکی کارتریجی ، شیر پنیوماتیک ، شیر آلات هیدرولیکی ، سیلندرهای هیدرولیک ، هیدرولیک جرثقیل ، جرثقیل و … از دیگر خدمات قابل ارائه توسط شرکت آبادگران نگین معدن می باشد .

در زمینه تخصصی کارتریج سان

  • فروشنده کارتریج سان
  • ارائه دهنده کارتریج سان
  • تامین کننده کارتریج سان
  • پخش عمده و جزعی کارتریج سان
  •  نماینده فروش کارتریج سان .
  • مدل های مختلف  کارتریج سان .

تنها کافیست با ما تماس بگیرید و از ما مشاوره بخواهید تا ما شما را با کارتریج سان و اصالت و اصلی بودن جنس مورد نیاز شما راهنمایی نماییم . شما ارزش این شیر آلات  طراحی شده را در نوع طراحی مکانیسم داخلی بدون نشتی آن می دانید قدرت عملکرد مطلوب در شرایط کاری و عملکرد کاملا حرفه ای و پیچیده در سیستم های ظریف و خاص  از مزایای آن می باشد .

مشتریان عزیز می توانند با تماس تلفنی تعمیر کار هیدرولیک ، تعمیرکار هیدرو موتور  و مشاورین و متخصصین دستگاه های غول آسای دامپ تراک بلاز را در کنار خود در سراسر کشور ببینند و قطعات مورد نیاز خود را اعم از فروشنده هیدرولیک ، لوازم حفاری معدن ، کارتریج سان و مته و سرمته ، پمپ دنیسون ، انواع پمپ هیدرولیک ، انواع اسپول کنترل والو ، انواع سوپاپ سان ، چکش و سرمته ، پمپ هیدرولیک ، انواع شیر کنترل ، انواع بلوک سان ، شسرکنترل هیدرولیک و کلیه لوازم هیدرولیک جرثقیل ، دستگاه حفاری و دستگاه حفاری معدن ، شاول و تراک ، تراک بلاز و …را از شرکت آبادگران معدن نگین خریداری نمایید.